TELEFON: (+420) 271 001 211 / E-MAIL: RLC@RLC.CZ   
  • RLC
  • AVON
  • FTTx řešení
  • WDM Systémy
  • Realizace a služby
  • Školení

Datacentra

Pro výstavbu a provoz datových center firma RLC Praha a.s. nabízí dodávky a instalaci nejen samotných datových rozvaděčů 19“ Rack, ale zejména rozvody a komponenty pro vlastní komunikační infrastrukturu.
Požadavky na komunikaci v rámci datových center jsou založeny na současných a budoucích standardech vysokorychlostních přenosů 40 Gigabit a 100 Gigabit Ethernetu a technologii Fibre Channel. Současně s tím je nutné mít řešení s vysokou hustotou optických a metalických konektorů.

Předkonektorované optické trasy

Pro rychlou instalaci optických kabelových tras v rámci instalace a provozu datových center nabízíme výrobu předkonektorovaných optických tras s požadovanou délkou a konfigurací typu a počtu vláken a typů optických konektorů.

Vysokohustotní optické rozvaděče a panely

Pro zakončení optických kabelů mezi datovými stojany navzájem nebo mezi jednotlivými sály dodáváme řešení pro zakončení optických vláken s vysokou hustotou. Standardně se používají optické konektory typu LC, SC, E2000/APC a vícevláknové konektory typu MPO/MTP.

Panely a kabely pro metalická datová vedení

Použití úhlových 19“ metalických patch panelů, vyvazovacích prvků a metalických kabelů kategorie Cat6A s minimálním průřezem dovoluje efektivně provozovat datovou infrastrukturu s minimálními nároky na prostor.

Projektové služby

V rámci projektu výstavy nebo přestavby a obnovy datového centra nabízíme návrh a projekt komunikační infrastruktury, tvorbu dokumentace, měření parametrů kabeláže a následný hotovostní servis.

Výstavba komplexní komunikační infrastruktury datového centra

Pro realizaci přenosové datové infrastruktury používáme značkové komponenty známých výrobců, jako je např. americká firma Panduit, švýcarská firma Reichle & De-Massari AG, nebo anglická firma Optronics.