TELEFON: (+420) 271 001 211 / E-MAIL: RLC@RLC.CZ   
  • RLC
  • AVON
  • FTTx řešení
  • WDM Systémy
  • Realizace a služby
  • Školení

MPO UHD24 system

MPO UHD24 systém umožnuje rychlou instalaci propojení mezi rozvaděči nebo aktivními prvky pomocí MPO patch kabelů (varianta kabelů s 12 nebo 24 vlákny) a UHD24 modulů/kazet. UHD24 kazety jsou osazeny duplexními adaptéry – couplingy s konektory typu LC nebo LC/APC.

Systém zapojení je možné zvolit podle definovaných standardů nebo zvyklostí zákazníka jako coding A nebo Coding B, nebo lze použít navržený univerzální systém kódování modulů typu X.

Kódování typu X umožňuje použít kazety UHD24 (spolu s patch kabely MPO typu B) také pro rozvláknění vysokorychlostního rozhraní na jednotlivé datové nezávislé toky. Pokud např. aktivní prvek umožnuje rozdělení rozhraní 40GBASE-SR4 na 4x 10Gbit, je možné pro toto rozdělení použít přímo UHD24 kazetu s kódováním typu X.

 

Vlastnosti:

  • Vysokohustotní aplikace pro datová centra – 144 vláken/1U
  • 2x 12 nebo 24 vláknové zapojení v kazetě UHD24
  • Pro 1U 19“ osazení až 6x UHD24 kazeta
  • Vícevidové OM3/OM4/OM5 a jednovidové (APC 9/125um) aplikace
  • Nízký vložný útlum MPO konektorů (typ ELITE)
  • Vyhovuje IEC61754-7, TIA/EIA 604-5, ANSI/TIA/EIA-604-5-199
  • Kódování dle výběru typu A, B, X

 

Aplikace:

  • Telekomunikační a datové sítě
  • Datová centra
  • Propojení vysokorychlostních rozhraní 10G, 40G, 100G, 200G a 400G

Specifications:

Parameters Unit Specifications LC Specifications MPO Elite
Insertion loss multimode dB 0.15 typ, 0.30 max 0.2 typ, 0.35 max
Insertion loss singlemode dB 0.15 typ, 0.30 max 0.2 typ, 0.35 max
ORL multimode dB ≥ 25 ≥ 20
ORL singlemode (angled APC) dB ≥ 65 ≥ 60
Operating Temperature °C -20 to +70 -10 to +60

 

MPO UHD24 system objednací kódy

MPO UHD24 system Coding B
UHD24_2xMPO/12LC09B MPO-LC cassette UHD24, 2xMPOmale/12LC, SM, coding B
UHD24_MPO/24LC09B MPO-LC  cassette  UHD24, MPOmale/24LC, SM, coding B
09MPF/MPF6-P12B Patchcord MPOfemale/MPOfemale, 12xSM, coding B, 6m
09MPF/MPF6-P24B Patchcord MPOfemale/MPOfemale, 24xSM, coding B, 6m
UHD24_2xMPO/12LCM3B MPO-LC  cassette  UHD24, 2xMPOmale/12LC, OM3, coding B
M3MPF/MPF6-P12B Patchcord MPOfemale/MPOfemale, 12xOM3, coding B, 6m
MPO UHD24 system Coding X
  UHD24_2xMPO/12LC09X MPO-LC  cassette  UHD24, 2xMPOmale/12LC, SM, coding X
09MPF/MPF8-P12B Patchcord MPOfemale/MPOfemale, 12xSM, coding B, 8m
UHD24_2xMPO/12LCM3X MPO-LC  cassette  UHD24, 2xMPOmale/12LC, OM3, coding X
M3MPF/MPF8-P12B Patchcord MPOfemale/MPOfemale, 12xOM3, coding B, 8m
09MPF/MPM8-P12A Patchcord MPOfemale/MPOmale, 12xSM, coding A, 8m
M3MPF/MPM8-P12A Patchcord MPOfemale/MPOmale, 12xOM3, coding A, 8m
Chassi UHD24 system
  UHD24-1U Šasi 1U 19“ pro 6x UHD24 MPO kazety
UHD24-2U Šasi 2U 19“ pro 6x UHD24 MPO kazety
Cleaning accessories
  CLE-MPO MPO/MTP Pen Cleaner, for female and male connectors, with adapter, 600+ cleanings
CLEANER-H125 LC Pen Cleaner, for female and male  LC, MU connectors, with adapter, 525+ cleanings
ATC-RE-03 OPTIPOP MPO/MTP Cassette Cleaner,  for female and male connectors, 1slot, 400+ cleanings
ATC-RS-01 OPTIPOP Cleaner Spare Reel set (6 reels)