CZ
TELEFON: (+420) 271 001 211 / E-MAIL: RLC@RLC.CZ
  • RLC
  • AVON
  • FTTx řešení
  • WDM Systémy
  • Realizace a služby
  • Školení

Aktualizováno 09. 08. 2017

Společnost RLC Praha a.s. se sídlem Popovičky 100, 251 01 Říčany u Prahy

hledá vhodné kandidáty na pozici:   Operátor/ka výrobyObchodní referent

Operátor/ka výroby

Společnost RLC Praha a.s., zabývající se výrobou a prodejem komponentů vláknové optiky,

přijme

kandidáta na pozici operátor výroby.

Jsme výrobní organizace, která uplatňuje moderní technologie a vyrábí produkty vláknové optiky a optoelektroniky, zejména pro zajištění spojení v optických telekomunikačních sítích, ale také v aplikacích využívaných v dalších průmyslových sektorech.

Charakteristickým znakem našich výrobků je vysoká kvalita, která je podmíněna zručností, pečlivostí a důsledností našich zaměstnanců pracujících v podmínkách blízkých průmyslové laboratoři.

1dráty

Náplň práce:

  • Dílčí výrobní operace při zakončování optických propojovacích kabelů,
  • odvíjení a stříhání kabelů, příprava kabelů na jejich zakončení – stripování izolace,
  • kompletace, lepení, vytvrzování a leštění optických konektorů různých typů a provedení,
  • testování – měření a balení hotových výrobků aj.

Požadavky na uchazeče:

  • Základní vzdělání, vyučen (jemný mechanik apod.) nebo SŠ,
  • nutná manuální zručnost, trpělivost, systematičnost a pečlivost,
  • schopnost a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • Práci na dohodu, po osvědčení možný i HPP,
  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu, parkování v areálu firmy střeženém kamerovým systémem, školení a vzdělávání v rámci pracovní doby,
  • širokou nabídku benefitů (neomezené volání, služební vůz, stravenky, odborné semináře a vzdělávací kurzy).
  • odpovídající platové ohodnocení cca 100,- Kč / hod. až 126,- Kč/hod. – podle kvality a přístupu k práci.

Nástup: dle dohody

V případě zájmu volejte na telefon 271 001 224 (Ing. Jiří Šedivý) nebo pište na email: sedivy@rlc.cz.

Obchodní referent

hledá

do svého týmu kolegy, kteří ví, co znamená tvrdě pracovat, nebojí se změny a chtějí se naučit něco nového a zajímavého.

  • Prezentace produktů společnosti, které vychází z moderních technologických poznatků v oblasti vláknové optiky a přenosu dat.
  • Práce se svěřenou databází a vedení agendy klientů společnosti.
  • Telefonický a osobní kontakt s klienty.
  • Účast na obchodních jednání.
  • Úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu.
  • Obchod na základě aktivní marketingové činnosti.
  • Účast na školeních, sebevzdělávání.

Požadujeme:

  • Dokončené SŠ vzdělání s maturitou, nebo vyšší odborné vzdělání, případně vysokoškolské.
  • Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel).
  • Chuť učit se širokému sortimentu zboží a výrobků technického charakteru.
  • Ochota vzdělávat se a rozvíjet dovednosti v oblasti prodeje.
  • „Tah na branku“ a orientaci na cíl, vysoké pracovní nasazení.
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti.
  • Proklientský přístup.
  • Reprezentativní vystupování.
  • Odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

  • Poctivou odměnu za dobře odvedenou práci.
  • Přátelský kolektiv.
  • Školení a vzdělávání v rámci pracovní doby.
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí.
  • Širokou nabídku benefitů (neomezené volání, služební vůz, stravenky, odborné semináře a vzdělávací kurzy).